Reklamní sdělení
Sportovní sběratelské kartyhttps://www.collectorie.compro milovníky i investory sportovních karet. Nabídka se zaměřuje na hokejové a fotbalové karty.
Zlatnictví Helenahttps://www.zlatnictvihelena.czprodej šperků ze zlata a stříbra,výroba na zakázku ,snubní a zásnubní prsteny, diamantové šperky
Jóga Brno a Tišnovhttps://www.jogaeva.czJóga Brno/Tišnov pro začátečníky, pokročilé, těhotné, po porodu, hormonální; videokurzy, pobyty.

marketingové hovory

 

Vyhnout se marketingovým hovorům může být občas trochu obtížné, ale existuje několik způsobů, jak minimalizovat jejich příchozí množství:

> Zaregistrujte se na seznam nevolání. V některých zemích existuje seznam nevolání, na který se můžete zaregistrovat a požádat tak společnosti, aby Vás nekontaktovaly s marketingovými nabídkami. Zjistěte, zda je v Vaší zemi k dispozici něco podobného a zaregistrujte se.

> Buďte opatrní při poskytování svého telefonního čísla. Předávejte své telefonní číslo pouze důvěryhodným společnostem a vyhněte se jeho zveřejňování na veřejných místech.


> Používejte blokování čísel. Pokud Vám stále volají nežádoucí čísla, můžete je blokovat na svém telefonu, abyste se jim vyhnuli.


> Zvažte použití filtrů na telefonu. Některé telefony mají funkce filtrů, které umožňují blokovat neznámá čísla nebo čísla, která nejsou ve Vašem seznamu kontaktů.


> Buďte opatrní při vyplňování online formulářů. Při vyplňování online formulářů se ujistěte, že máte zaškrtnutou možnost, která brání sdílení Vašich osobních údajů s třetími stranami pro marketingové účely.


> Výslovně řekněte, že nechcete být kontaktováni. Pokud dostanete marketingový hovor, sdělte operátorovi, že nechcete být kontaktováni a požádejte je, aby Vás ze svého seznamu odstranili.


Tyto kroky by Vám měly pomoci minimalizovat množství marketingových hovorů, které dostáváte.