Reklamní sdělení
FotoStoryAShttps://www.fotostoryas.comlovecká fotografia , lovecká kynológia
Kadeřnictví Veltrusyhttps://www.kadernictviveltrusy.czVeltrusy, kadeřnictví Veltrusy, stříhání, kadeřník, lóreal, dámské stříhání, panské stříhání,
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

marketingové hovory

 

Vyhnout se marketingovým hovorům může být občas trochu obtížné, ale existuje několik způsobů, jak minimalizovat jejich příchozí množství:

> Zaregistrujte se na seznam nevolání. V některých zemích existuje seznam nevolání, na který se můžete zaregistrovat a požádat tak společnosti, aby Vás nekontaktovaly s marketingovými nabídkami. Zjistěte, zda je v Vaší zemi k dispozici něco podobného a zaregistrujte se.

> Buďte opatrní při poskytování svého telefonního čísla. Předávejte své telefonní číslo pouze důvěryhodným společnostem a vyhněte se jeho zveřejňování na veřejných místech.


> Používejte blokování čísel. Pokud Vám stále volají nežádoucí čísla, můžete je blokovat na svém telefonu, abyste se jim vyhnuli.


> Zvažte použití filtrů na telefonu. Některé telefony mají funkce filtrů, které umožňují blokovat neznámá čísla nebo čísla, která nejsou ve Vašem seznamu kontaktů.


> Buďte opatrní při vyplňování online formulářů. Při vyplňování online formulářů se ujistěte, že máte zaškrtnutou možnost, která brání sdílení Vašich osobních údajů s třetími stranami pro marketingové účely.


> Výslovně řekněte, že nechcete být kontaktováni. Pokud dostanete marketingový hovor, sdělte operátorovi, že nechcete být kontaktováni a požádejte je, aby Vás ze svého seznamu odstranili.


Tyto kroky by Vám měly pomoci minimalizovat množství marketingových hovorů, které dostáváte.