Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

zajímavé recepty - svět

Recepty, které jsou trochu unikátní, ale výsledek chutná snad každému.

Inspiruj se !

 

Několik zajímavých receptů k vaření, které můžeš vyzkoušet:

  • Quinoa salát s grilovanou zeleninou: Griluj různou zeleninu (například papriky, cukety, lilek) a smíchej ji s uvařenou quinoou, čerstvými bylinkami a citronovou šťávou. Přidej sýr feta a olivy pro výraznější chuť.
  • Tacos s křupavou kachnou: Upeč křupavou kachní kůži v troubě a přidej ji do tacos s nastrouhanou mrkví, nasekaným koriandrem, rajčaty a avokádem. Pokapej to limetovou šťávou a posyp strouhaným sýrem.
  • Lilek Parmigiana: Nakrájej lilek na plátky a smaž je na pánvi. Poté je dej na plech, přidej marináru z rajčat, bazalku a sýr Parmezán. Peč v troubě, dokud se sýr neroztaví a lehce zezlátne.
  • Těstoviny s citronovým krémem a špenátem: Uvař těstoviny podle pokynů na obalu. Zatímco se vaří, smíchej smetanu, citrónovou šťávu, citrónovou kůru, česnek a sůl. Přidej špenát a těstoviny do směsi a promíchej. Posyp parmezánem a petrželkou před podáváním.
  • Smažený rýžový wok s vaječnou omeletou: Uvař rýži a nech ji vychladnout. Smaž zeleninu (například papriky, mrkev, hrášek) na pánvi a přidej rýži. Z vejcí udělej omeletu. Nasekej ji na proužky a přidej do woku. Přidej sojovou omáčku a dochuť podle chuti.