Reklamní sdělení
Dogsporthttps://www.dogsport.czNabízíme specializovaný sortiment nejen pro psí sportovce.
Podvladařksá HAf dílna e-shophttps://kogitoeaster.websnadno.czRuční výroba obojků a vodítek z biothanu a hexy
Pro Hippo - Stable Shophttps://www.prohippo.comJezdecké potřeby a krmiva v areálu Stáje Kašov

rozšířená realita

 

Rozšířená realita (augmented reality) je technologie, která umožňuje přidávat virtuální prvky do reálného světa pomocí speciálních zařízení, jako jsou chytré telefony, tablety nebo brýle.

Nabízí řadu možností a aplikací v různých oblastech.

Mohou to být interaktivní zážitky, které umožňují uživatelům zapojit se do digitálního obsahu ve skutečném světě, nebo hraní her, sledování 3D modelů, procházení virtuálních galerií a prozkoumávání historických památek.

Dále může být využita pro vzdělávací účely a trénink. Například lékaři ji mohou využívat k lepší vizualizaci anatomie, studenti mohou prozkoumávat virtuální světy při studiu historie nebo architekti mohou vizualizovat budovy v reálném prostředí.

Rozšířená realita přináší nové možnosti v oblasti marketingu a obchodu. Firmy mohou vytvářet interaktivní reklamy, které umožňují zákazníkům získat lepší představu o produktech nebo vyzkoušet virtuální zkoušení oblečení a make-upu před nákupem.

V neposlední řadě je možnost využití pro navigaci a průvodcovství. Aplikace mohou zobrazovat směrové šipky a informace přímo na obrazovce vašeho zařízení, což usnadňuje orientaci v neznámém prostředí.

Technologie rozšířené reality se stále vyvíjí a očekává se, že bude mít stále větší vliv na různé oblasti našeho života.